Tyčinka proteinová s kokosovou příchutí v čokoládě - Big Bar 35g
Související produkty
Tyčinka s želé slaný karamel - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Tyčinka Lifebar citronová Super Power 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,50 Kč
Tyčinka bílá s kousky křupavých kakaových sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Müsli tyčinka VIŠEŇ s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,40 Kč
Detailní popis produktu
Jednovrstvé proteinové tyčinky BigBar jsou vyrobeny z kvalitních surovin a obsahují mléčné i rostlinné bílkoviny. Jemná měkká proteinová hmota je přelitá kvalitní bezcukernou čokoládou. Tyčinky obsahují vysoké procento proteinů, takže uspokojí nejen Vaši chuť na sladké, ale i požadavky na energii při Vašich aktivitách.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1512kJ/363kcal |
| Tuky | 16,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,50g |
| Sacharidy | 32,00g |
| z toho cukry | 3,10g |
| Vláknina | 12,00g |
| Bílkoviny | 28,00g |
| Sůl | 0,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Proteinové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594208350071 |
| Položka byla vyprodána… | |
Tyčinka proteinová s višňovým želé v kakaové polevě - Juicy - 23% PROTEIN & TAURINE - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,20 Kč
LOW CARB tyčinka 25% protein chipsy Vanilka - Topnatur 40g
Dočasně nedostupné
34,40 Kč
Tyčinka proteinová višně v čok. bez přid. cukru 40g TOPNATUR
Skladem (expedice 1-5 dní)
29 Kč
Tyčinka Lifebar Oat Snack proteinová čokoládová 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,70 Kč
Tyčinka proteinová s jahodovým želé v kakaové polevě - Juicy - 23% PROTEIN & TAURINE - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,20 Kč
KETO proteinová tyčinka ARAŠÍDOVÁ sušenka - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,70 Kč
Tyčinka Lifebar Oat Snack proteinová slaný karamel 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,70 Kč
30,30 Kč
–6 %
Tyčinka proteinová vegan Green line - čokoláda&mandarinka - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
