Ústřicová omáčka - Exotic Food 725ml
Související produkty
BIO
Čočkový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Detailní popis produktu
Ústřicová omáčka je delikátní tmavě hnědá omáčka s výraznou vůní sloužící jako kořenící přípravek. Základem je extrakt z ústřic vařených v omáčce z fermentovaných sójových bobů a v solném roztoku. Tato omáčka je typická pro kantonskou, thajskou a vietnamskou kuchyni. Existuje i její vegetariánská verze, která používá houby jako základ.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 309kJ/73kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 17,00g |
| z toho cukry | 12,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 1,10g |
| Sůl | 7,80g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8853662040448 |
BIO
Hrachový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
BIO
Nápoj jogurtový lassi s jahodovo-malinovým pyré 250 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
33,50 Kč
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 757 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
