Vanesky - celozrnné sušenky se švestkovou náplní - Nature Line 65g
Související produkty
BIO
Sušenky celozrnné dětské s belgickou čokoládou 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
BIO
Sušenky celozrnné dětské Natural 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
BIO
Sušenky celozrnné měkké dětské s jablečnou šťávou bez přidaného cukru 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
BIO
Sušenky špaldové celozrnné zázvorovo-citrónové 100 g BIO DOBRÉ ČASY
Dočasně nedostupné
39,80 Kč
BIO
Sušenky kokosové s čirokem bezlepkové 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,20 Kč
Detailní popis produktu
- Ideální energetická vzpruha pro sportovce, pro organismus zatěžován fyzickou a psychickou námahou. - Vhodné pro těhotné ženy na doplnění kyseliny listové, jejíž nedostatek se spojuje s potratem, nízkou porodní hmotností novorozence a defekty nervové trubice. - Sušené švestky jsou účinným faktorem před rakovinou a obsažené flavonoidy rutin a kvercetin mají velmi vysoký antioxidační účinek. - Zdroj vlákniny, čímž příznivě ovlivňuje trávicí procesy a peristaltiku střev. - Zdroj vitamínů E, D a skupiny B. - Vhodný i pro diabetiky.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1545kJ/368kcal |
| Tuky | 12,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,00g |
| Sacharidy | 55,00g |
| z toho cukry | 41,00g |
| Vláknina | 9,00g |
| Bílkoviny | 5,50g |
| Sůl | 0,24g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586008107528 |
Sušenky GLAMOUR mandlové s brusinkami - VEGAN- Mons 110g
Dočasně nedostupné
73,60 Kč
BIO
Sušenky špaldové s mléčnou čokoládou 150 g BIO ROSENGARTEN
Skladem (expedice 1-5 dní)
118,20 Kč
BIO
Sušenky špaldové celozrnné kakaové s čekankovým slazením 100 g DOBRÉ ČASY
Skladem (expedice 1-5 dní)
54,20 Kč
Sušenky s vanilkovou příchutí bez přidaného cukru - Fitola 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
