Vegan majonéza - Agricol 5kg
Související produkty
Čistič na podlahy a dlažbu Rebarbora - Method 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,60 Kč
BIO
Nápoj Bifidora kozí probiotický 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,90 Kč
Veganská alternativa hovězího steaku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Detailní popis produktu
Veganská majonéza bez vajec a genetické modifikace, neobsahuje laktózu, lepek a konzervanty.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2500kJ/607kcal |
| Tuky | 65,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5,00g |
| Sacharidy | 4,80g |
| z toho cukry | 4,50g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0,80g |
| Sůl | 1,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 12122252254 |
Novinka
BIO
THE COW ovesný tuk 250g bio
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
88,60 Kč
Tip
Zelí kysané křimické 600 g ZELÁRNA LOBKOWICZ
Průměrné hodnocení produktu je 3,7 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,50 Kč
BIO
Čočkový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Novinka
BIO
Molkerei Biedermann Lassi mangové 230g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
