Veganský krém na vaření - Meggle 250ml
Související produkty
Linecké cukroví bez lepku 12ks - Element 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,60 Kč
Švestková povidla bez přidaného cukru Natural Jihlava 500 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
104,30 Kč
Detailní popis produktu
- Dokonale zahušťuje - Lahodná hladká konzistence, nesráží se - Krémová a plná chuť - Čistá receptura na bázi ovsa bez stabilizátorů - neobsahuje “Éčka“ - Neutrální chuť, možnost všestranného použití ideální i pro gratinovaníNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 597kJ/145kcal |
| Tuky | 15,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,10g |
| Sacharidy | 1,00g |
| z toho cukry | 0,30g |
| Vláknina | 0,80g |
| Bílkoviny | 1,10g |
| Sůl | 0,12g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8585002524874 |
BIO
Perníčky v čokoládě s náplní z černého rybízu 125 g BIO LINEA NATURA
Dočasně nedostupné
138,10 Kč
Salsa Verde s mexickými rajčaty tomatillo - The Pelikans 330g
Dočasně nedostupné
195,30 Kč
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,70 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
