VegiSteak párečky 4ks - VEGAN - VETO 180g
Související produkty
Veganská alternativa hovězího steaku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Plátky s příchutí uzeného lososa 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
BIO
Nápoj Bifidora kozí probiotický 240 g BIO BIOFARMA DORA
Dočasně nedostupné
38,70 Kč
Veganská alternativa kuřecího řízku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,50 Kč
Detailní popis produktu
Párečky mají veganskou recepturu z rostlinných bílkovin, jemně pikantní lehce uzenou chuť, texturu výběrového párku a šťavnatost, do které máte chuť se zakousnout. Skvěle chutnají opečené nebo přidané do vašich oblíbených jídel. Skvěle chutnají také jako párek v rohlíku, na špagetách, v různých polévkách nebo v zapečených bramborech.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 737kJ/176kcal |
| Tuky | 11,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,80g |
| Sacharidy | 6,60g |
| z toho cukry | 0,90g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 11,40g |
| Sůl | 2,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativy masa a rostlinné uzeniny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594010512285 |
Novinka
BIO
Wheaty Rostlinný salám à la Chorizo 80 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
96,90 Kč
Salám polosuchý z rostlinných bílkovin 90 g WELL WELL
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,40 Kč
Vaječný protein s česnekem - bez lepku - Shmaky 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
33,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
