Vesnický nářez - rostlinná uzenina - Salve Natura 200g
Související produkty
Rama crema rostlinná alternativa 31% - Rama 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
708 Ft
BIO
Hrachový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 592 Ft
BIO
Nápoj Bifidora kozí probiotický 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
561 Ft
BIO
Čočkový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 592 Ft
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 907,40kJ/216,70kcal |
| Tuky | 11,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,01g |
| Sacharidy | 8,97g |
| z toho cukry | 2,59g |
| Vláknina | 1,32g |
| Bílkoviny | 18,80g |
| Sůl | 1,54g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativy masa a rostlinné uzeniny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595206500321 |
Uzené párečky - rostlinná uzenina - Salve Natura 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 139 Ft
Salám polosuchý z rostlinných bílkovin 90 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
742 Ft
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
