White Chocolate Brownies - Mr. Brownie 200g
Související produkty
Čokoláda hořká s ostružinami, malinami a višněmi - Severka 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar Oat snack s lískovými oříšky a čokoládou 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,80 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar s para ořechy RAW 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,80 Kč
Flapjack ovesný s polevou s čokoládovou příchutí bezlepkový 80 g BRYNMOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,90 Kč
WANTWANT Pomerančový jogurt jemný bonbon Cat's Claw 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,30 Kč
Púpava-Pampeliška - špaldová sušenka s náplní z červené řepy, kořene pampelišky a jablečníku - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,60 Kč
Detailní popis produktu
Neodolatelná svačinka pro malé i velké s kousky bílé čokolády. Balení obsahuje 8 kusů samostatně balených koláčků.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1919 kJ/459 kcal |
| Tuky | 26g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,50g |
| Sacharidy | 51g |
| z toho cukry | 39g |
| Vláknina | 0,50g |
| Bílkoviny | 5,50g |
| Sůl | 0,40g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčinky a sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8411037884624 |
Ovocné trubičky ČERNÝ RYBÍZ - VEGAN - Trutna 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
34,10 Kč
Jablečné kuličky s čokoládovou polevou a skořicí - VEGAN - Trutna 100g
Dočasně nedostupné
77,40 Kč
Galactic Brownies s lentilkami - Mr. Brownie 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,60 Kč
Tyčinka s želé banán v čokoládě - Juicy bar Chocolate - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
SNEJK ananas ovocná pochoutka bez přidaného cukru Natural Jihlava 30 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12 Kč
Protein tyčinka - Višně v čokoládě - Topnatur 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
34,40 Kč
Obří ovesná tyčinka BANÁNOVÁ - vegan - Ma Baker 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
Pařížská trubička Gofretka BEZLEPKOVÁ MIX PŘÍCHUTÍ balená(ruční výroba) - Gofre 30x40g (celý karton)
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 180,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
