Zelená kari pasta - The Pelikans 100g
Související produkty
Sirup citron - zázvor s třtinovým cukrem - The Pelikans 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
201,30 Kč
BIO
Sirup rakytník bez přidaného cukru 250 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
168,70 Kč
Sirup řepa - jablko s třtinovým cukrem - The Pelikans 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
201,30 Kč
Detailní popis produktu
Kokosový olej, extra panenský olivový olej a opražené, ručně mleté koření – to vše v jedné skleničce, která vykouzlí z vašeho domácího karí skvělou indickou pochoutku! Pastu ale neváhejte vyzkoušet i na pečenou/grilovanou zeleninu nebo jako součást marinády na maso ???? Pasta je vyrobena z čerstvé listové petrželky, kokosu a spooousty skvělého koření. Skladování: Skladujte mimo přímé slunce při teplotě do 23°C. Po otevření spotřebujte do 30 dnů.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1600kJ/388kcal |
| Tuky | 35,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 12,80g |
| Sacharidy | 10,20g |
| z toho cukry | 0,60g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 3,00g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pasty a pesta |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594207660126 |
BUENAS Smaž. krevet. pasta (Bagoong) pasteriz. 250 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
102,70 Kč
Akce
178,10 Kč
–10 %
PANTAI Chilli pasta se sójovým olejem medium hot 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
159,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
