Čokoládovna Troubelice

Rodinná výrobna čokolády se nachází v Troubelicích na Moravě v areálu bývalého statku, který byl zrekonstruován v původním „duchu“. Z bývalé hospodářské budovy je dnes výrobna čokolády, balírna a sklad. Naším cílem bylo zachovat původní ráz celého statku v souladu s okolím.

Něco málo z naší „historie“

Myšlenka o výrobě čokolády se zrodila v roce 2002, s nápadem přišel František Bačík st. Pozornost jsme zaměřili na český „čoko“ trh a začali poznávat různé druhy čokolád a jejich kvalitu. Rozhodli jsme se, že zkusíme vyrobit čokoládu z kvalitních surovin bez použití jiných rostlinných olejů než je kakaové máslo, bez přídavných látek, bílého cukru a lecitinu. První dovoz kakaových produktů jsme uskutečnili v roce 2010.

První tabulka troubelické čokolády spatřila svět v roce 2013. Receptury na čokolády vznikaly dlouhodobým zkoumáním poměrů jednotlivých ingrediencí, než jsme se dopracovali k jejich konečné podobě. Všechny obalové materiály nakupujeme od českých výrobců. Snažíme se, aby naše čokoláda byla 100% česká výroba tzn. návrh obalu, výroba obalu, výroba čokolády a zabalení.

O čokoládě          

Čokoláda z Troubelic je ručně vyrobená a každá je svým způsobem originál. K výrobě používáme kakaové boby, kakaovou hmotu, kakaové máslo a panelu. Do mléčných a bílých čokolád přidáváme sušené mléko. Naše výrobky neobsahují látky určené k aromatizaci, lecitin ani rostlinné oleje (vyjma kakaového másla). Čokolády jsou slazeny panelou, ztuhlou šťávou z cukrové třtiny,která je zdravou variantou slazení. Dnes máme v nabídce několik druhů čokolád – bílé, mléčné,hořké a 100%. V naší nabídce najdete i dárkové balení čokolád, čokolády s reliéfem, čokolády se sušeným ovocem a ořechy.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • Teplá čokoláda hořká 200 g Kód: 2298
  Do 5 dnů
  Připravte si teplou čokoládu do hrnečku v pohodlí domova. Čokoláda je nastrouhaná na hoblinky,...
  169 Kč (–6 %)
  159 Kč
     
  Značka: Čokoládovna Troubelice
 • Panela BIO - třtinová šťáva, 500g BIO Kód: 2295
  Skladem
  Panela obsahuje 5x více minerálních látek než hnědý cukr a 50x více minerálních látek než bílý...

  84 Kč
     
  Značka: Čokoládovna Troubelice
 • d926cc5b6cec91b8852eb8da69eda9a3 mmf250x250 Kód: 1440
  Do týdne
        Banánová mouka (ze sladkých banánů) NO POO ( no shampoo ) Na vlasy a...
  139 Kč (–7 %)
  129 Kč
     
  Značka: Čokoládovna Troubelice

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem