Kapsička jablko-malina 120 g OVOCŇÁK
Související produkty
BIO
Dětský šumivý nápoj 100% jablko BIO - Kidibul 750 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
160,30 Kč
Detailní popis produktu
Ovocné pyré bez přidaného cukru, které neobsahuje konzervanty.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 278kJ/65kcal |
| Tuky | 0,08g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 15,73g |
| z toho cukry | 13,80g |
| Vláknina | 1,80 |
| Bílkoviny | 0,48g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potraviny a výživa |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592809001729 |
BIO
Fruchtbar Pyré malina borůvka hroznové víno banán jablko oves 100g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
49 Kč
BIO
Holle Příkrm dýně, cuketa a brambory 190g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
42,70 Kč
Novinka
BIO
BIOTR4260133235182
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
