Mošt ovocný jablko-mrkev 200 ml OVOCŇÁK
Související produkty
Novinka
BIO
Dennree Jablečné pyré s banánem 360g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,40 Kč
BIO
BIOTR4260133232464
BIO
Dětské bezlepkové křupky s červenou řepou BIO - BioKids 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
31,80 Kč
BIO
Příkrm s ovesnou kaší broskev, banán - kapsička 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
40 Kč
BIO
Příkrm různé druhy sada 6 ks - kapsička 660 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
225,10 Kč
Detailní popis produktu
100% šťáva z ovoce a zeleniny je vyrobena pouze z pečlivě vybraných plodů naši země.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potraviny a výživa |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592809000104 |
| Položka byla vyprodána… | |
BIO
Dětské bezlepkové křupky se špenátem BIO - BioKids 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
31,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
