Kapsička jablko 100 % 120 g OVOCŇÁK
Související produkty
BIO
Dětské bezlepkové křupky se špenátem BIO - BioKids 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
31,80 Kč
BIO
Holle Příkrm dýně, cuketa a brambory 190g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
42,70 Kč
Detailní popis produktu
Ovocné pyré bez přidaného cukru, konzervantů a barviv.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 278kJ/65kcal |
| Tuky | 0,08g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 15,73g |
| z toho cukry | 13,80g |
| Vláknina | 1,80 |
| Bílkoviny | 0,48g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potraviny a výživa |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8592809001637 |
BIO
Dětské bezlepkové křupky s červenou řepou BIO - BioKids 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
31,80 Kč
BIO
BIOTR4260133232587
BIO
BIOTR4260133232464
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
