Kapsička jablko-hruška-rakytník 200 g OVOCŇÁK
Související produkty
BIO
Holle Příkrm dýně, cuketa a brambory 190g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
42,70 Kč
BIO
Dětský šumivý nápoj 100% jablko BIO - Kidibul 750 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
160,30 Kč
BIO
Příkrm jablko, banán, jahoda, smetana - kapsička 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,90 Kč
Dětský šumivý nápoj 100% jablko - Kidibul 750 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
148,70 Kč
Detailní popis produktu
Ovocné pyré bez přidaného cukru, které neobsahuje konzervanty.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 278kJ/65kcal |
| Tuky | 0,08g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 15,73g |
| z toho cukry | 13,80g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0,48g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potraviny a výživa |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592809002467 |
| Položka byla vyprodána… | |
BIO
Dětské bezlepkové křupky s červenou řepou BIO - BioKids 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
31,80 Kč
BIO
Příkrm jablko, banán, švestka, sušenky - kapsička 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
