Dětský šumivý nápoj 100% jablko - Kidibul 750 ml
Související produkty
Novinka
BIO
Dennree Jablečné pyré s banánem 360g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,40 Kč
Detailní popis produktu
Místo chemie dejte dětem na dětskou párty zdravější verzi dětského šumivého nápoje v příchutí jablko a jahoda. Bez chemie, prostě lepší složení. 100% OVOCE BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, ve složení pouze přirozeně se vyskytující cukry, BEZ UMĚLÝCH PŘÍSAD a bez umělých konzervačních látek, PŘÍSNÁ KONTROLA KVALITY. Není Éčko jako Éčko, to naše je naprosto v pořádku - je to kyselina askorbová, která se vyskytuje v čerstvém ovoci a zelenině. Více o ní najdete zde:Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 172kJ/40kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 10,00g |
| z toho cukry | 9,50g |
| Vláknina | 0g |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potraviny a výživa |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5415270100322 |
BIO
Příkrm různé druhy sada 6 ks - kapsička 660 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
225,10 Kč
BIO
Příkrm s ovesnou kaší broskev, banán - kapsička 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
