100% pomerančová šťáva - Fructal 200ml
Související produkty
Cider LEVANDULE - (zálohovaná lahev) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,50 Kč
Akce
52,40 Kč
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Perlivý nápoj bilé broskev 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
48,80 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 195kJ/46kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 10,00g |
| z toho cukry | 8,80g |
| Vláknina | 0,30g |
| Bílkoviny | 0,70g |
| Sůl | 0,0025g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 3838945028592 |
Novinka
BIO
Dennree Šťáva z červené řepy 500 ml bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
34,80 Kč
BIO
116,90 Kč
–41 %
Bio granátová šťáva 100% Beutelsbacher 0,2 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,60 Kč
Rakytníková šťáva s dužinou Natural Jihlava 500 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
180,30 Kč
Novinka
BIO
Dennree Rajčatová šťáva 500 ml bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
