Mošt ovocný jablko-meruňka 250 ml OVOCŇÁK
Související produkty
RICO Mučenkový nápoj ze zeleného čaje s liči boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
46,50 Kč
26,10 Kč
–8 %
Nápoj Protect citron-citr. tráva 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,90 Kč
Detailní popis produktu
100% šťáva z ovoce je vyrobena pouze z pečlivě vybraných plodů naší země.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182 kJ/ 43 kcal |
| Tuky | <0,10 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,03 g |
| Sacharidy | 9,90 g |
| z toho cukry | 9,32 g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81 g |
| Sůl | 0,05 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8592809002290 |
| Položka byla vyprodána… | |
Novinka
BIO
Dennree Šťáva z ovoce a zeleniny žlutá 1 l bio
Dočasně nedostupné
79,10 Kč
Kurkumová šťáva Turmeric Juice - Ginger People 237ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
194,10 Kč
Stará Dáma - šťáva z aronie 1000ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
167,40 Kč
100% ovocná šťáva GRANÁTOVÉ JABLKO - Georgian Nectar 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
