Amunak - sójová škvarková svačinka 110g
Související produkty
BIO
Nápoj jogurtový lassi s jahodovo-malinovým pyré 250 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
33,50 Kč
Tofu salátové Greek style Natural 300 g LUNTER
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,50 Kč
Veganská alternativa hovězího steaku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Kimchi s červeným zelím - fermentovaný zeleninový salát - vegan - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
96,80 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2110kJ/512kcal |
| Tuky | 50,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 29,40g |
| Sacharidy | 7,30g |
| z toho cukry | 1,10g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 6,40g |
| Sůl | 2,17g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativy masa a rostlinné uzeniny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8595012800301 |
Novinka
BIO
Wheaty Rostlinný salám alá Chorizo 200 g bio
Dočasně nedostupné
212,30 Kč
Salám polosuchý z rostlinných bílkovin 90 g WELL WELL
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,40 Kč
Opékáček - rostlinná uzenina - Salve Natura 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,60 Kč
Vesnický nářez - rostlinná uzenina - Salve Natura 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,50 Kč
Tip
Jemné párky - rostlinná uzenina - Salve Natura 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
69,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
