Vaječný protein s česnekem - bez lepku - Shmaky 100g
Související produkty
Plátky s příchutí uzeného lososa 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Tofu kousky v marinádě, pikantní - HOTOVKA - Lunter 160g
Dočasně nedostupné
76,50 Kč
Kozí dezert Janínek VANILKA - Sedlák 120g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně nedostupné
44,90 Kč
BIO
Hrachový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 757 Kč
Detailní popis produktu
Tepelně opracovaný, vákuově balený vaječný výrobek. Výrobek je určený pro přípravu pokrmů teplé a studené kuchyně. Je vhodný pro zdravou a racionální výživu. Může úplně nebo částečně nahradit maso. Neobsahuje cholesterol. Uvolněná kapalina je součástí ochranného prostředí a není na závadu výrobku. Vysoký obsah bílkovin. Méně než 1% tuku.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 304kJ/74kcal |
| Tuky | 0,30g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | 1,50g |
| z toho cukry | 1,00g |
| Vláknina | 3,00g |
| Bílkoviny | 12,00g |
| Sůl | 1,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativy masa a rostlinné uzeniny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8588004533080 |
Novinka
BIO
Wheaty Rostlinný salám à la Chorizo 80 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
96,90 Kč
Tip
Uzená klobása - rostlinná uzenina - Salve Natura 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,50 Kč
Vaječný protein uzený - bez lepku - Shmaky 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
33,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
