Babiččin ovocný čaj - borůvka s kardamonem 60ml
Související produkty
Babiččin ovocný čaj - červený rybíz s kardamomem 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
Detailní popis produktu
Pečený nápojový koncntrát pro přípravu prvotřídního ovocného nápoje. Obsah skleničky smíchejte s 0,2dcl horké, nebo perlivé vody.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 516kJ/120kcal |
| Tuky | 0,20g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 30,00g |
| z toho cukry | 29,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0,20g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné čaje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177690048 |
Babiččin ovocný čaj - ostružina s kardamonem 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
BIO
Čaj ovoc. porc.dvoukom. Ovocný sen 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
98,50 Kč
Babiččin ovocný čaj - černý rybíz s kardamonem 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
Čaj - směs ovocných čajů Fruit Infusion - Regalo - Liran 6x2g
Dočasně nedostupné
59 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
