Babiččin ovocný čaj - brusinka se skořicí 60 ml
Související produkty
Babiččin ovocný čaj - černý rybíz s kardamonem 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
Babiččin ovocný čaj - ostružina s aloe vera 60 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
Čaj - směs ovocných čajů Fruit Infusion - Regalo - Liran 6x2g
Dočasně nedostupné
59 Kč
BIO
Čaj ovoc. porc.dvoukom. Rakyt.požitek 54g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
106,60 Kč
Detailní popis produktu
Babiččin ovocný čaj je vynikající nápojový koncentrát s kousky ovoce bez jakýchkoliv konzervačních látek či barviv. Je slazen pouze fruktozou a proto je vhodný pro malé děti i pro diabetiky.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 517kJ/122kcal |
| Tuky | 0,20g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | 29,00g |
| z toho cukry | 27,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0,30g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné čaje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177690055 |
BIO
Čaj ovoc. porc.dvoukom. Zimní noc 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,90 Kč
BIO
Čaj Rovnováha Ashwaganhy 17 sáčků 34 g BIO YOGI TEA
Skladem (expedice 1-5 dní)
82,70 Kč
Babiččin ovocný čaj - pomeranč se skořicí 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
BIO
English Tea Shop Intenzivní Chai Tea mandala BIO 20x1,75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,30 Kč
BIO
Čaj ovoc. porc.dvoukom. Dobré nálady 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
98,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
