Babiččin ovocný čaj - citron se zázvorem 60ml
Související produkty
BIO
Čaj ovoc. porc.dvoukom. Jablečný štrůdl 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
106,60 Kč
BIO
Čaj Zázvor Pomeranč s vanilkou 17 g sáčků 34 g BIO YOGI TEA
Skladem (expedice 1-5 dní)
82,70 Kč
Babiččin ovocný čaj - ostružina s kardamonem 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
Babiččin ovocný čaj - červený rybíz s kardamonem 60 ml
Dočasně nedostupné
27,50 Kč
Babiččin ovocný čaj - ostružina s aloe vera 60 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
Detailní popis produktu
Pečený nápojový koncentrát pro přípravu prvotřídního ovocného nápoje. Obsah skleničky smíchejte s 0,2dcl horké, nebo perlivé vody.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 532kJ/127kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 30,00g |
| z toho cukry | 27,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0,30g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné čaje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177690208 |
Babiččin ovocný čaj - aronie s kardamonem 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
BIO
Čaj ovoc. porc. pyram. Ledový džbánek Jahoda-zázvor 44,8g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
145,50 Kč
BIO
VÝPRODEJ!!!Čaj Základy rovnováhy sypaný 50 g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
116,30 Kč
BIO
Čaj ovoc. porc.dvoukom. Rakyt.požitek 54g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
106,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
