Babiččin ovocný čaj - meruňka se skořicí 60ml
Související produkty
Babiččin ovocný čaj - brusinka se skořicí 60 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
BIO
Čaj ovoc. porc.dvoukom. Jablíčko z pece 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
106,60 Kč
Babiččin ovocný čaj - červený rybíz s kardamonem 60 ml
Dočasně nedostupné
27,50 Kč
BIO
Čaj ovoc. porc. Brus.požitek 50,4g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
106,60 Kč
Čaj ovocný rakytníkové osvěžení 12 x 4 g OVOCŇÁK
Skladem (expedice 1-5 dní)
113,50 Kč
Detailní popis produktu
Babiččin ovocný čaj je vynikající nápojový koncentrát s kousky ovoce bez jakýchkoliv konzervačních látek či barviv. Je slazen pouze fruktozou a proto je vhodný pro malé děti i pro diabetiky.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 526kJ/125kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 30,00g |
| z toho cukry | 28,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0,30g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné čaje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177690130 |
Čaj - směs ovocných čajů Fruit Infusion - Regalo - Liran 6x2g
Dočasně nedostupné
59 Kč
Babiččin ovocný čaj - rakytník s kardamonem 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
BIO
Čaj ovoc. porc.dvoukom. Dobré nálady 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
98,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
