Babiččin ovocný čaj - švestka s badyánem 60ml
Související produkty
BIO
Čaj ovoc. porc.dvoukom. Ovocný sen 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
98,50 Kč
BIO
Čaj Zázvor Pomeranč s vanilkou 17 g sáčků 34 g BIO YOGI TEA
Skladem (expedice 1-5 dní)
82,70 Kč
Babiččin ovocný čaj - brusinka se skořicí 60 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
Babiččin ovocný čaj - aronie s kardamonem 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
BIO
Čaj ovoc. porc.dvoukom. Jablečný štrůdl 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
106,60 Kč
Babiččin ovocný čaj - červený rybíz s kardamomem 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
Detailní popis produktu
Babiččin ovocný čaj je vynikající nápojový koncentrát s kousky ovoce bez jakýchkoliv konzervačních látek či barviv. Je slazen pouze fruktozou a proto je vhodný pro malé děti i pro diabetiky.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 507kJ/116kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 29,00g |
| z toho cukry | 27,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0,20g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné čaje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177690178 |
BIO
Čaj ovoc. porc.dvoukom. Dobré nálady 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
98,50 Kč
Babiččin ovocný čaj - černý rybíz s kardamonem 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
BIO
Čaj ovoc. porc. dvoukom. Pomerančový 32,4g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Babiččin ovocný čaj - pomeranč se skořicí 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
Čaj zelený Lesní ovoce - sypaný - Zylanica 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,70 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
