BIO Chlorella + BIO Spirulina 750 tablet - Nupreme 150g
Související produkty
PROBIOTICS Vital Women 60 kapslí - BALA 21 18g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 074 Kč
799 Kč
–4 %
Maxi Potency Adaptogen Complex 90 kapslí (Směs adaptogenů) SK
Skladem (expedice 1-5 dní)
759,10 Kč
Vydactin - doplněk stravy: detoxikace, cholesterol - Imis 60 kapslí
Skladem (expedice 1-5 dní)
75,20 Kč
1 099 Kč
–5 %
Recovery Drink Plant Based 1,6kg čokoláda
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 044,10 Kč
Chaga prášek EXTRACT prémium 100 kapslí - Nupreme 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
319,10 Kč
649 Kč
–4 %
Vegan Omega 3 Algae 90 kapslí (250mg DHA and Vitamin D 400IU)
Skladem (expedice 1-5 dní)
616,60 Kč
Detailní popis produktu
Chlorella je sladkovodní jednobuněčná řasa s pevnou stěnou buňky, která se musí technologicky narušit (dezintegrovat), abychom ji mohli strávit a využít její buněčné bohatství. Využívá se zejména pro svůj detoxikační účinek. Spirulina je naopak sinicí, jejíž buněčná stěna je tvořena jednoduše stravitelným polysacharidem. Tento zelenomodrý zázrak se užívá při dietních kúrách a pro nastartování metabolismu. Obě suroviny jsou považovány za superpotraviny s vysokým antioxidačním a detoxikačním účinkem Dávkování: Abyste dosáhli kýženého efektu, je třeba do těla dostat vysokou dávku obou surovin. Dospělí: 6-12 tablet denně po dobu 3 měsíců nebo v období zvýšené zátěže Děti od 3 let: 1-4 tablety denně po dobu 3 měsíců nebo v období zvýšené zátěže Neužívejte tuto kombinaci, když... máte problémy s žilním systémem, případně užíváte léky na ředění krve (např. Warfarin). Nedoporučujeme spirulinu užívat také v případě, že berete léky na potlačení imunity, například po transplatanci orgánů. Nežádoucí účinky spiruliny a kontraindikace s léky naleznete zde, chlorellu jsme rozebrali v tomto článku. Pokud máte jakékoli pochybnosti, navštivte svého lékaře.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1416kJ/388kcal |
| Tuky | 10,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,60g |
| Sacharidy | 16,00g |
| z toho cukry | 0,90g |
| Vláknina | 9,60g |
| Bílkoviny | 59,00g |
| Sůl |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky stravy a vitamíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594176063447 |
479 Kč
–4 %
Kids Vegan Omega 3 30ml (350mg DHA, 170mg EPA, 30mg DPA)
Skladem (expedice 1-5 dní)
455,10 Kč
309 Kč
–4 %
Omega 3 60 kapslí (280mg DHA and 120mg EPA)
Skladem (expedice 1-5 dní)
293,60 Kč
219 Kč
–4 %
High Five B5 B Complex + Vit C 30 kapslí
Skladem (expedice 1-5 dní)
208,10 Kč
Kapky LICHOŘEŘIŠNICE - Bylinářství U Chytré Horákyně 50ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
180,70 Kč
599 Kč
–4 %
Nexgen® PRO + Digestive Enzymes 120 kapslí SK
Skladem (expedice 1-5 dní)
569,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
