Bonbóny ovocné Veggie Beeren Mix bez želatiny BIO, vegan - Ökovital 80g
Související produkty
Tip
10 Kč
–8 %
Lízátko rakytníkové - Natural Jihlava 7g
Dočasně nedostupné
9,20 Kč
BIO
Lízátka s příchutí jahoda bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
BIO
Lízátka s příchutí citronu bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
BIO
Lízátka s příchutí třešeň bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
BIO
Lízátka s příchutí pomeranč bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
Lízátko javorové s listem - Natural Jihlava 10g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,30 Kč
BIO
Lízátka s příchutí malina bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
79,40 Kč
Detailní popis produktu
Ovocné bonbóny BIO bez želatiny, vegan, bez lepku a bez laktózy.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1453kJ/342kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | 83,00g |
| z toho cukry | 53,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | <0,20g |
| Sůl | <0,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bonbóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4038857120318 |
BIO
Želé lesní plody vegan méně sladké 80 g BIO ÖKOVITAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
49,40 Kč
Čokoládové pralinky s karamelem - Anton Berg 112g
Skladem (expedice 1-5 dní)
195,50 Kč
Pralinky Fiore z mléčné čokolády - lískový ořech - Chocolady 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
139,70 Kč
BIO
Bonbóny ovocné Veggie Mix bez želatiny BIO, vegan - Ökovital 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
46,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
