Dezert - směs bonbónů se stévií - TRAPA 115g
Související produkty
Lízátko javorové s listem - Natural Jihlava 10g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,30 Kč
BIO
Lízátka s příchutí jahoda bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,60 Kč
BIO
Lízátka s příchutí citronu bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,60 Kč
Tip
10 Kč
–8 %
Lízátko rakytníkové - Natural Jihlava 7g
Dočasně nedostupné
9,20 Kč
BIO
Lízátka s příchutí pomeranč bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,60 Kč
BIO
Lízátka s příchutí třešeň bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,60 Kč
Tip
10 Kč
–15 %
Lízátko javorové kulička - Natural Jihlava 8g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,50 Kč
BIO
Lízátka s příchutí malina bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,60 Kč
Detailní popis produktu
Skvělá chuť 70% čokolády ve směsi s nejkvalitnějším nugátem a lískovými oříšky.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2031kJ/491kcal |
| Tuky | 36,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 24,00g |
| Sacharidy | 49,00g |
| z toho cukry | 8,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 5,40g |
| Sůl | 0,17g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bonbóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8410679031007 |
| Položka byla vyprodána… | |
BIO
Bonbóny lékořicové Twisters BIO - Vegan - Ökovital 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
46,90 Kč
BIO
Kousky s příchutí lékořice bezlepkové 100 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
67,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
