Bramborová vláknina - 5 Kg
Související produkty
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 956kJ/233kcal |
| Tuky | <0,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,10g |
| Sacharidy | 20,00g |
| z toho cukry | <0,50g |
| Vláknina | 65,00g |
| Bílkoviny | 5,00g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gastro a velká balení |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617911860 |
| Položka byla vyprodána… | |
Jablečné trubičky s čokoládovou polevou BALENÍ 500ks - Trutna 6000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20 703,60 Kč
Sušenky ovesné s goji a kokosem bez lepku, vajec a mléka - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 211,60 Kč
Jablečno - meruňkové kroužky bez lepku - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 788,90 Kč
Čerstvý farmářský olivový olej extra panenský - 5 Kg (v plechu)
Dočasně nedostupné
1 845 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
