Kypřicí prášek rýžový bez fosfátu - 5 Kg
Související produkty
Čerstvý farmářský olivový olej extra panenský - 5 Kg (v plechu)
Dočasně nedostupné
1 845 Kč
Detailní popis produktu
Použití: 20g prášku na 500g mouky.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 288kJ/91kcal |
| Tuky | 0,30g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | 20,30g |
| z toho cukry | 0g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 2,00g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gastro a velká balení |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617914465 |
Sušenky máslové bez lepku, vajec, mléka Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 260,40 Kč
Sušenky ovesné s goji a kokosem bez lepku, vajec a mléka - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 211,60 Kč
Jablečné trubičky s jogurtovou polevou BALENÍ 500ks - Trutna 6000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20 703,60 Kč
Mouka instantní Royal quinoa bílá BIO - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 187,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
