Bramborové gnocchi bezlepkové - LA BONTÁ ITALIANA 500g
Související produkty
Novinka
BIO
Just Taste Cizrnové Fettuccine 250g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
108,10 Kč
BIO
Těstoviny sedanini celozrnné semolinové 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
50,40 Kč
BIO
Těstoviny z Royal quinoi bílé BIO bez lepku - VEGAN - Andean Valley 227g
Dočasně nedostupné
63,60 Kč
Novinka
BIO
Dennree Písmenka z tvrdé pšenice 500g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Detailní popis produktu
Bezlepkové noky můžeme stejně jako těstoviny podávat jako hlavní chod nebo přílohu na český a italský způsob. Výhodou balení noků jsou 2 samostatné vaničky po 250g. Bezlepkové potraviny jsou vhodné zejména pro konzumenty s intolerancí lepku.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 641kJ/151kcal |
| Tuky | 0,20g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,10g |
| Sacharidy | 33,90g |
| z toho cukry | 0,10g |
| Vláknina | 2,00g |
| Bílkoviny | 2,40g |
| Sůl | 0,79g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595199901631 |
BIO
Těstoviny žitné nudle vlasové celozrn. 300g BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
41,70 Kč
36,10 Kč
–0 %
Vřetena Hrachová 100% 250g
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
36 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
