Brownies s belgickou čokoládou - Mr. Brownie 50g
Související produkty
Akce
85,50 Kč
–6 %
ROYAL FAMILY Mochi - Krémový kokos 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
79,70 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar proteinová s jahodami 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar banánová s acai RAW 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
CORNICHE Želé bonbóny bez cukru s borůvky a jablkem 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
43,80 Kč
Detailní popis produktu
Brownies s lentilkami z mléčné čokolády - neodolatelná svačinka pro malé i velké.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1861 kJ/445 kcal |
| Tuky | 25,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,60g |
| Sacharidy | 48,00g |
| z toho cukry | 37,00g |
| Vláknina | 1,20g |
| Bílkoviny | 6,50g |
| Sůl | 0,42g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčinky a sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8411037884013 |
Jablečné kuličky s čokoládovou polevou bez palmového tuku - VEGAN - Trutna 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
88,50 Kč
Pařížská trubička Gofretka čokoládová Holland 60% čoko - volně - Gofre 45x40g (celý karton)
Dočasně nedostupné
1 967,60 Kč
Jablečné kuličky s čokoládovou polevou a skořicí - VEGAN - Trutna 100g
Dočasně nedostupné
77,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
