Lékořicová tyčinka - Gourmet Fini 32g
Související produkty
Púpava-Pampeliška - špaldová sušenka s náplní z červené řepy, kořene pampelišky a jablečníku - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,60 Kč
WANTWANT Pomerančový jogurt jemný bonbon Cat's Claw 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,30 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1352kJ/318kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 79,00g |
| z toho cukry | 52,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0,50g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčinky a sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8410525235573 |
SNEJK ananas ovocná pochoutka bez přidaného cukru Natural Jihlava 30 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12 Kč
Jablečné kuličky s čokoládovou polevou a skořicí - VEGAN - Trutna 100g
Dočasně nedostupné
77,40 Kč
Müsli srdíčka křupavá s brusinkou a višní - Semix 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,40 Kč
Pařížská trubička Gofretka BEZLEPKOVÁ MIX PŘÍCHUTÍ balená(ruční výroba) - Gofre 30x40g (celý karton)
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 180,50 Kč
Lékořicová tyčinka s příchutí citronu - Gourmet Fini 32g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
