Bujónka zeleninová - vegan, bez lepku - 900g
Související produkty
BIO
Koření Chili con Carne dona Rodrigueze 40g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
100,80 Kč
MARUTOMO Rybí koření Dashinomoto Fish s příchutí bonito tuna 1kg (2x500g)
Skladem (expedice 1-5 dní)
424,70 Kč
BARONA Dušené koření s citronovou trávou a chilli 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
34,10 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 184kJ/44kcal |
| Tuky | 1,20g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,20g |
| Sacharidy | 5,30g |
| z toho cukry | 4,30g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 1,60g |
| Sůl | 9,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bujóny a vývary |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594193710164 |
Tip
BIO
BIO Bujon zeleninový kostky 66 g – COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
41,70 Kč
Bujónka zeleninová s horským sýrem - bez lepku 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
140 Kč
BIO
Bujon zeleninový kostky bezlepkový 126 g BIO CENOVIS
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,10 Kč
Bujónka zeleninová HRUBÁ - vegan - bez lepku - 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
134,20 Kč
BIO
138 Kč
–2 %
Bujon zeleninový 252 g BIO NATUR COMPAGNIE
Skladem (expedice 1-5 dní)
134,80 Kč
Bujónka zeleninová - vegan - bez lepku - 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
134,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
