Bulky se semínky - bez lepku - Poensgen 2x75g
Související produkty
Linecké cukroví bez lepku 12ks - Element 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,60 Kč
Laskonky malinové bez lepku 8ks - Element 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,60 Kč
BIO
Lízátka s ovocnou příchutí 100 ks BIO GARMONDI
Skladem (expedice 1-5 dní)
984,60 Kč
Detailní popis produktu
Doporučujeme bezlepkové trvanlivé bulky ohřát na několik sekund v mikrovlnné troubě nebo je krátce opéct. Tím se zachová čerstvost výrobku.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 912kJ/218kcal |
| Tuky | 4,90g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,50g |
| Sacharidy | 39,00g |
| z toho cukry | 1,50g |
| Vláknina | 7,60g |
| Bílkoviny | 3,50g |
| Sůl | 1,00g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4250208801923 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hummus s pečenou cibulkou - VEGAN - Seneb 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
