Dennree Marcipánová tyčinka v hořké čokoládě 40g bio
Související produkty
Tyčinka s želé slaný karamel - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,50 Kč
Tyčinka cereální s meruň. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Tyčinka Santa Claus kakaová s křupavými kuličkami 30 g MOO FREE
Dočasně nedostupné
38,70 Kč
Tyčinka kakaová s kousky křupavých sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Detailní popis produktu
Marcipánová tyčinka v hořké čokoládě
Složení: Surový třtinový cukr*, MANDLE* (31 %), kakaová hmota*, voda, sirup z invertního cukru*, kakaové máslo*, alkohol* (0,7 %), mletá bourbonská vanilka*
* z kontrolovaného ekologického zemědělství
| Výhřevnost v kJ: | 2053 / 100 g |
| Výhřevnost v kcal: | 492 / 100 g |
| Tuk: | 27/100 g |
| z toho: nasycené mastné kyseliny: | 7,20 / 100 g |
| Sacharidy: | 50/100 g |
| z toho cukry: | 48/100 g |
| Protein: | 8,10 / 100 g |
| Slanost: | 0,07/100 g |
Výrobce: dennree GmbH, Töpen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoládové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4021851656310 |
Frutabela ovocná tyčinka - vegan - se sójou, malinami v čokoládové polevě bez cukru - Fructal
Dočasně nedostupné
26,60 Kč
Pufovaná rýžová tyčinka s quinoou v mléčné čokoládě 18g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,30 Kč
Obří ovesná tyčinka BELGICKÁ ČOKOLÁDA A KARAMEL - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,60 Kč
Frutabela cereální tyčinka s pomerančem a čokoládovou polevou bez cukru - Fructal 25g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,70 Kč
Rapunzel Marcipánová tyčinka v mléčné čokoládě 50g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
46,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
