Pomazánka dýňová s jablkem - VEGAN - Seneb 140g
Související produkty
Veganská alternativa kuřecích medailonků 150 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Veganská alternativa hovězího steaku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Novinka
BIO
THE COW ovesný tuk 250g bio
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
88,60 Kč
Vítova zelná šťáva z kysaného zelí - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,80 Kč
Detailní popis produktu
Dýně hokkaidó s petrželkou, to je pravá chuť léta a láska na první kousnutí! Díky jemnému jablku se doslova rozplývá na jazyku. Podobně jako mrkvová pomazánka je výborná na tmavé i světlé pečivo a hodí se přímo k čerstvé zelenině. Skladujte v suchu mimo přímé sluneční záření při teplotě do 25 ˚C. Po otevření uchovejte při 4-8 °C a spotřebujte do 3 dnů. Doporučujeme podávat chlazené.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 436kJ/104kcal |
| Tuky | 6,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,90g |
| Sacharidy | 12,00g |
| z toho cukry | 6,40g |
| Vláknina | 3,80g |
| Bílkoviny | 1,20g |
| Sůl | 0,65g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pomazánky, saláty a paštiky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8594189140029 |
Kimchi nepálivé - fermentovaný zeleninový salát - VEGAN - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
96,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
