Vítův zákvas z červené řepy - ViK product 330ml
Související produkty
Kozí dezert Janínek STRACCIATELLA - Sedlák 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,50 Kč
56,90 Kč
–2 %
Rýžové gnocchi bezlepkové - LA BONTÁ ITALIANA 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,70 Kč
Tofu salátové Greek style Mild Chilli 300 g LUNTER
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,50 Kč
Kozí sýr přírodní v olejovém nálevu - bazalka - DoRa 190g
Dočasně nedostupné
108,60 Kč
Rama crema rostlinná alternativa 31% - Rama 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,90 Kč
Detailní popis produktu
Nealkoholická nápoj - mléčně kvašený.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 78 kJ/18 kcal |
| Tuky | <0,30g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 3,90g |
| z toho cukry | 1,20g |
| Vláknina | 0g |
| Bílkoviny | 0,70g |
| Sůl | 1,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594189340115 |
Pickles s červeným zelím a řepou 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,30 Kč
Kozí dezert Janínek VANILKA - Sedlák 120g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně nedostupné
45,50 Kč
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
42,10 Kč
Viodeli - Plátky s šunkovou příchutí - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
