Džem šípkový - Darbo 450g
Související produkty
Bezmasá Indie Von Papá - Vegan -Ekoprodukt 300g
Skladem (expedice 1-5 dní)
69,60 Kč
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - vegan - HUHUCHILLI 190g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
96,80 Kč
Detailní popis produktu
Jemná šípková pomazánka s vysokým podílem ovoce. Výborná na šípkovou omáčku ke zvěřině, do buchet, koláčů, dezertů, k sýrům. Vyrobeno z 50g ovoce na 100g konečného výrobku. Celkový obsah přírodních sladidel 57g ve 100g výrobku.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 965kJ/227kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 55,00g |
| z toho cukry | 55,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0,80g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Marmelády a džemy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 9001432002359 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
