Medvídci s pektinem BIO - 5 Kg
Související produkty
Polenta kukuřičná žlutá instantní ITÁLIE - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
455,40 Kč
Sušenky ovesné s goji a kokosem bez lepku, vajec a mléka - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 211,60 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1342kJ/321kcal |
| Tuky | <0,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,20g |
| Sacharidy | 77,00g |
| z toho cukry | 31,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0,38g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gastro a velká balení |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905883 |
Müsli jogurtové s ovocem Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
715,60 Kč
Kukuřičné těstoviny FUSILLI (vřetena) bez lepku - 5 Kg
Dočasně nedostupné
894,40 Kč
Kafe čekankové instantní bez lepku INDIE - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 309,30 Kč
Kukuřičné těstoviny FILINI (vlasové nudle) bez lepku - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 073,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
