Margarín ProActiv Original - VEGAN- 225g
Související produkty
Čistič na podlahy a dlažbu Rebarbora - Method 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,60 Kč
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,20 Kč
Tofu prejt Koložvárska s kysaným zelím - Lunter 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
59,80 Kč
Novinka
BIO
Molkerei Biedermann Lassi citrónové 230g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,30 Kč
Pomazánka Paté de Tofu BRUSINKA trvanlivá - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,50 Kč
Rostlinný Rizz rýs - provensálský - Rýsárna 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
157,90 Kč
Novinka
BIO
THE COW ovesný tuk 250g bio
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
88,60 Kč
Detailní popis produktu
Rostlinný margarín, který přirozeným způsobem snižuje hladinu cholesterolu v krvi.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1294 kcal/314 kJ |
| Tuky | 3,5g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,76g |
| Sacharidy | <0.05g |
| z toho cukry | <0.05g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | <0.05g |
| Sůl | 0.02g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8719200254244 |
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 757 Kč
Veganská alternativa kuřecích medailonků 150 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
