Minirolky cizrna & hrášek - Racio 44g
Související produkty
Novinka
BIO
THE COW ovesný tuk 250g bio
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
88,60 Kč
Veganská alternativa kuřecího řízku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,50 Kč
Detailní popis produktu
Chlebíčky cizrnové s hrachem. Pufovaný výrobek.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1567kJ/34kcal |
| Tuky | 3,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,60g |
| Sacharidy | 61,10g |
| z toho cukry | 2,30g |
| Vláknina | 8,90g |
| Bílkoviny | 18,60g |
| Sůl | 0,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595573401306 |
BIO
Čočkový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Veganská alternativa hovězího steaku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Pomazánka Paté de Tofu BRUSINKA trvanlivá - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,50 Kč
Novinka
BIO
Molkerei Biedermann Lassi mangové 230g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
