Medánek - medový řez pohankovo - kukuřičný karamelový bez lepku 370g
Související produkty
BIO
Sušenky kokosové s čirokem bezlepkové 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,20 Kč
BIO
Sušenky celozrnné měkké dětské s jablečnou šťávou bez přidaného cukru 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
BIO
Sušenky celozrnné dětské Natural 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
BIO
Sušenky celozrnné dětské s belgickou čokoládou 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
BIO
Sušenky špaldové celozrnné zázvorovo-citrónové 100 g BIO DOBRÉ ČASY
Dočasně nedostupné
39,80 Kč
Detailní popis produktu
Cukrářský výrobek vhodný pro bezlepkovou dietu.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1948kJ/465kcal |
| Tuky | 24,70g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 9,30g |
| Sacharidy | 58,90g |
| z toho cukry | 28,90g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 3,90g |
| Sůl | 0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8594039240916 |
Basic biscuit - sušenky plněné fíkovou náplní bez lepku - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,50 Kč
OREO Mini sušenky original přichutí vinilkový krém 58.4g
Skladem (expedice 1-5 dní)
41,80 Kč
25,90 Kč
–6 %
Sušenky karobové bez lepku Natural Jihlava 150 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,20 Kč
42,20 Kč
–15 %
LOTTE PEPERO Tyčinky - bílá Cookie 37g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
