Melta porcovaná - Kávoviny 140g
Související produkty
Káva výběrová zrnková Decaf Atunkaa - filtr 250 g FATHER'S
Skladem (expedice 1-5 dní)
390,80 Kč
Kafe čekankové instantní bez lepku Natural Jihlava 80 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
57,40 Kč
Káva výběrová zrnková Decaf Atunkaa - espresso 250 g FATHER'S
Skladem (expedice 1-5 dní)
390,80 Kč
Detailní popis produktu
Meltu pijeme teplou i studenou, černou i s mlékem. Případně dochucenou obdobně jako kávu. Neobsahuje kofein. Díky obsahu inulinu z kořene čekanky je v chuti nasládlá. 20x sáčekNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1430kJ/342kcal |
| Tuky | 1,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,30g |
| Sacharidy | 58,60g |
| z toho cukry | 1,60g |
| Vláknina | 27,30g |
| Bílkoviny | 8,70g |
| Sůl | 0,04g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.014 kg |
| EAN: | 8594000770053 |
BIO
Káva mletá bez kofeinu 100 % Arabika 250 g BIO DESTINATION
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
248,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
