Melta sypaná bez kofeinu - Kávoviny 500g
Související produkty
Káva mletá - směs kávových zrn & PAMPELIŠKA-KOŘEN - Cofferbs 30g
Dočasně nedostupné
80,20 Kč
Káva mletá - směs kávových zrn & OSTROPESTŘEC - Cofferbs 30g
Dočasně nedostupné
80,20 Kč
Kafe čekankové instantní bez lepku Natural Jihlava 80 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
57,40 Kč
Detailní popis produktu
Meltu pijeme teplou i studenou, černou i s mlékem. Případně dochucenou obdobně jako kávu. Neobsahuje kofein. Díky obsahu inulinu z kořene čekanky je v chuti nasládlá.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1430kJ/342kcal |
| Tuky | 1,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,30g |
| Sacharidy | 58,60g |
| z toho cukry | 1,60g |
| Vláknina | 27,30g |
| Bílkoviny | 8,70g |
| Sůl | 0,04g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594000770015 |
TRUNG NGUYEN vietnamká instantní káva G7 3in1 336g
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
116,40 Kč
TRUNG NGUYEN Creative káva č.3 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
157,50 Kč
BIO
Káva zrnková Machu Picchu SCA 200 g BIO CAFÉDIRECT
Skladem (expedice 1-5 dní)
281,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
