Mini müsli tyčinky s banány bez lepku - Semix 70g
Související produkty
Müsli tyčinka BRUSINKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,30 Kč
Tyčinka s želé marakuja - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,50 Kč
Sezamová medová tyčinka s karobem a zázvorem - Jannis 40g
Dočasně nedostupné
18,60 Kč
Detailní popis produktu
Mini müsli tyčinky s banány bez lepku si zamilujete. Jsou BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, plné ovoce a hlavní surovinou je klíčený oves. Jejich tvar a velikost odpovídá jednomu soustu, v sáčku jich najdete cca 14 ks. Tyčinky jsou ideální do práce, do školy, na výlet, do auta i ke sportu.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1590kJ/379kcal |
| Tuky | 14,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,40g |
| Sacharidy | 53,00g |
| z toho cukry | 32,00g |
| Vláknina | 11,00g |
| Bílkoviny | 5,80g |
| Sůl | 0,16g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovesné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595674909992 |
Mini müsli tyčinky s kakaovými boby a pomerančem bez lepku - Semix 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20 Kč
Obří jogurtovo - ovesná tyčinka VIŠEŇ - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,60 Kč
Tyčinka ovesná nepečená s bílou čokoládou a borůvkami 35 g BIO
Dočasně nedostupné
47,50 Kč
Obří ovesná tyčinka VIŠŇOVÁ - vegan - Ma baker 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,90 Kč
Flapjack ovesný černý rybíz a borůvka bezlepkový 60 g THE BEGINNINGS
Skladem (expedice 1-5 dní)
41,50 Kč
Obří jogurtovo - ovesná tyčinka LESNÍ OVOCE - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
