Mini müsli tyčinky s oříšky bez lepku - Semix 70g
Související produkty
Müsli tyčinka BRUSINKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18 Kč
Tyčinka kakaová s kousky křupavých sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Sezamová medová tyčinka s karobem a zázvorem - Jannis 40g
Dočasně nedostupné
18,60 Kč
Tyčinka čok. STEVIA ml. lísk. oř. bez př. cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,80 Kč
Tyčinka s želé arašídové máslo - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,50 Kč
Detailní popis produktu
Mini müsli tyčinky s oříšky bez lepku si zamilujete. Jsou BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, plné ovoce a hlavní surovinou je klíčený oves. Jejich tvar a velikost odpovídá jednomu soustu, v sáčku jich najdete cca 14 ks. Tyčinky jsou ideální do práce, do školy, na výlet, do auta i ke sportu.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1650kJ/395kcal |
| Tuky | 15,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,50g |
| Sacharidy | 54,00g |
| z toho cukry | 33,00g |
| Vláknina | 6,30g |
| Bílkoviny | 7,10g |
| Sůl | 0,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovesné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595674908643 |
Obří ovesná tyčinka LÍSKOVÝ OŘECH - vegan - Ma baker 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
Obří jogurtovo - ovesná tyčinka VIŠEŇ - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
39 Kč
Obří jogurtovo - ovesná tyčinka MERUŇKA - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
39 Kč
Mini müsli tyčinky s kakaovými boby a pomerančem bez lepku - Semix 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,70 Kč
Tyčinka ovesná nepečená s bílou čokoládou a borůvkami 35 g BIO
Dočasně nedostupné
47,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
