Mini müsli tyčinky s kakaovými boby a pomerančem bez lepku - Semix 70g
Související produkty
Tyčinka cereální s meruň. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Müsli tyčinka BRUSINKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,30 Kč
Tyčinka Lifebar mandlová Super Power 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,50 Kč
Tyčinka čok. STEVIA ml. lísk. oř. bez př. cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,80 Kč
Müsli tyčinka BORŮVKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,60 Kč
Detailní popis produktu
Mini müsli tyčinky s kakaovými boby a pomerančem bez lepku si zamilujete. Jsou BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, plné ovoce a hlavní surovinou je klíčený oves. Jejich tvar a velikost odpovídá jednomu soustu, v sáčku jich najdete cca 14 ks. Tyčinky jsou ideální do práce, do školy, na výlet, do auta i ke sportu.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1530kJ/367kcal |
| Tuky | 14,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,60g |
| Sacharidy | 50,00g |
| z toho cukry | 33,00g |
| Vláknina | 8,50g |
| Bílkoviny | 6,30g |
| Sůl | 0,22g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovesné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595674908650 |
Obří ovesná tyčinka LÍSKOVÝ OŘECH - vegan - Ma baker 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,90 Kč
Müsli tyčinky naslano rajče a bazalka - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20 Kč
Obří jogurtovo - ovesná tyčinka MERUŇKA - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,60 Kč
Obří jogurtovo - ovesná tyčinka BANÁN - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
