Mini müsli tyčinky s meruňkami bez lepku - Semix 70g
Související produkty
Müsli tyčinka BRUSINKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18 Kč
Tyčinka s arašídovým máslem - bez lepku - Coconut - Celita 45g
Dočasně nedostupné
16,20 Kč
Detailní popis produktu
Mini müsli tyčinky s meruňkami bez lepku si zamilujete. Jsou BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, plné ovoce a hlavní surovinou je klíčený oves. Jejich tvar a velikost odpovídá jednomu soustu, v sáčku jich najdete cca 14 ks. Tyčinky jsou ideální do práce, do školy, na výlet, do auta i ke sportu.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1630kJ/390kcal |
| Tuky | 14,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,60g |
| Sacharidy | 55,00g |
| z toho cukry | 24,00g |
| Vláknina | 5,20g |
| Bílkoviny | 7,70g |
| Sůl | 0,24g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovesné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595674908636 |
Obří ovesná tyčinka MERUŇKA - vegan - Ma baker 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
Obří jogurtovo - ovesná tyčinka MERUŇKA - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
39 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
