Minirolky čočka - Racio 44g
Související produkty
BIO
Nápoj jogurtový lassi s jahodovo-malinovým pyré 250 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
33,50 Kč
Veganská alternativa hovězího steaku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Pickles s červeným zelím a řepou 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,90 Kč
Plátky s příchutí Eidam - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,90 Kč
Plátky s příchutí GOUDA - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,90 Kč
Čistič na podlahy a dlažbu Rebarbora - Method 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,60 Kč
Detailní popis produktu
Chlebíčky čočkové. Pufovaný výrobek.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1532kJ/366kcal |
| Tuky | 1,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,40g |
| Sacharidy | 58,40g |
| z toho cukry | 1,40g |
| Vláknina | 6,00g |
| Bílkoviny | 25,00g |
| Sůl | 0,52g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595573400958 |
Tofu prejt Koložvárska s kysaným zelím - Lunter 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
59,80 Kč
Pomazánka Paté de Tofu BRUSINKA trvanlivá - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,50 Kč
Kozí dezert Janínek VANILKA - Sedlák 120g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně nedostupné
44,90 Kč
Blok s příchutí gouda 2,5 kg VIOLIFE
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
577,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
