Mléčná čokoláda se stévií a lískovými ořechy - bez lepku -TRAPA 75g
Související produkty
Čokoláda bílá s kešu oříšky, pistáciemi, fialkami a kokosem - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
BIO
Čokoláda z nepraženého kakaa s konopnými semínky RAW 70 g BIO LIFEFOOD
Dočasně nedostupné
126,10 Kč
Čokoláda s posypem 4x50g - Kolekce čokolád - Kamila Chocolates 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
223,40 Kč
BIO
Lízátko bílá čokoláda zajíček 15 g BIO ROSENGARTEN
Skladem (expedice 1-5 dní)
33,90 Kč
Detailní popis produktu
TRAPA Mléčná čokoláda se stévií a lískovými ořechy rozhodně stojí za hřích. Čeká na vás dokonalá souhra chutí kakaa, mléka a drcených jader lískových ořechů. A o sladké rozptýlení se postará přírodní cukr stévie a maltitol. Tyto dvě sladidla jsou nízkokalorické a ani nepůsobí negativně na ústní dutinu. Zvyšují také pozvolna glykémii, jsou tedy vhodná i pro diabetiky. TRAPA Mléčná čokoláda se stévií a lískovými ořechy není nijak šizená levnými náhražkami. Neobsahuje ztužené tuky ani přidaný bílý cukr. Zapomenout tak můžete na zdraví škodlivé trans mastné kyseliny. TRAPA mléčná čokoláda se stévií a lískovými ořechy naopak obsahuje zdravé nenasycené mastné kyseliny.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1690kJ/408kcal |
| Tuky | 28,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 18,00g |
| Sacharidy | 51,00g |
| z toho cukry | 5,90g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 4,60g |
| Sůl | 0,12g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mléčná čokoláda |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8410679030079 |
| Položka byla vyprodána… | |
Čokoláda mléčná bez přidaného cukru slazená maltitolem - TRAPA 80g
Dočasně nedostupné
52,80 Kč
BIO
iChoc BIO vegan rýžová čokoláda CLASSIC 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,20 Kč
BIO
Tyčinka čokoládová kokosový krém 22 g BIO RAPUNZEL
Skladem (expedice 1-5 dní)
32,70 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
